PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113155}
6,8 7 372
oceny
6,8 10 1 7372
Czeka na nas świat
powrót do forum filmu Czeka na nas świat

żadna komedia

ocenił(a) film na 8

prędzej dramat.

ocenił(a) film na 8
Kamil_506

Zdecydowanie się zgadzam, właśnie doznałam szoku dowiadując się, że to komedia. Od kiedy komedie mają takie zakończenie?

Kamil_506

dokładnie, to nie było śmieszne. poza tym kilka scen było wręcz poruszających.

ocenił(a) film na 7
Kamil_506

Dokładnie! Film jest świetny ale to zdecydowanie ciężki dramat, chyba, że kogoś śmieszy to jak biedny bije się z psem o spleśniały chleb to spoko.

ocenił(a) film na 8
kubzem

Fakt nie jest to komedia ale ciężki dramat też dla mnie nie jest. Jest to dramat z wątkami komediowymi. [SPOILERY] Sam fakt przerysowania bezrobocia, rozmowa z urzędnikiem w urzędzie pracy, spotkania ze zbirami i parę innych wątków przy których się można pośmiać. A z innej strony film bardzo dobry i pokazuje to że w Polsce kino niszowe i z mały budżetem może być dużo, bardzo dużo lepsze niż polskie niby mega produkcje, przy których nawet nie mogę dotrwać do końca filmu.

ocenił(a) film na 7
rafib1975

Zgadzam się z tym i dlatego właśnie ze znajomymi kręcimy amatorską etiudę psychologiczną.

ocenił(a) film na 5
rafib1975

Ten film wcale nie był taki super, raczej przygnębiający. Z komedią nie ma nic wspólnego. Ja daje 5.

ocenił(a) film na 5
mercg

Pomysł dobry ale tylko wtedy gdyby zrobic z tego prawdziwą komedie, dramat - nie.

ocenił(a) film na 3
mercg

Dokładnie ja w tym filmie nie widziałem żeby było coś śmiesznego

ocenił(a) film na 7
Kamil_506

Komediodramat. Czyli film tragikomiczny – utwór filmowy, który łączy w swej konstrukcji elementy dramatu, komedii, liryzmu i tragizmu, tworząc z nich zarazem komediową i dramatyczną wizję świata wywołującą zarówno śmiech, jak i współczucie widza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones